Przejdź do treści głównej

Zaplanuj grudzień z Funduszami Europejskimi


2018-12-03 07:38

W natłoku zadań i obowiązków związanych z okresem świąteczno-noworocznym łatwo jest zapomnieć o czymś ważnym, dlatego warto zaznaczyć sobie istotne grudniowe daty w kalendarzu. W tym celu zapraszamy do skorzystania z naszych kalendarzy-planerów, które umożliwią Wam zbudowanie planu działań na najbliższy miesiąc.

Wraz z końcem grudnia rozpoczniemy ostatnią w tym roku turę naborów. Wnioski o dofinansowanie będzie można składać od 28 grudnia w 6 nowych konkursach dotyczących m.in. wdrażania odnawialnych źródeł energii czy upowszechnienia wysokiej jakości edukacji przedszkolnej.

Nasz oficjalny cykl szkoleniowy w roku 2018 już się zakończył, ale Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego przygotowuje dla Was przedświąteczną niespodziankę. Planowane jest spotkanie informacyjne dla osób reprezentujących podmioty lecznicze i świadczące usługi zdrowotne w związku z konkursem dotyczącym aktywizacji zawodowej poprzez właściwą opiekę zdrowotną. Zaproszeni eksperci szczegółowo omówią nowe regionalne programy rehabilitacyjne. Wstępna, niepotwierdzona jeszcze data spotkania to 18 grudnia. Szczegóły powinny się pojawić w ciągu najbliższych kilku dni na naszej stronie. Zainteresowanych jak zawsze zapraszamy do śledzenia zakładki Weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Kalendarz-planer na grudzień 2018

Nowe nabory wniosków w grudniu:

 • 28.12. rozpoczynamy nabór wniosków z działania:

  • 4.4. Wysokosprawna kogeneracja;
  • 6.1. Drogi wojewódzkie, powiatowe i gminne.

 • 31.12. rozpoczynamy nabory wniosków w konkursach z poddziałań:

  • 4.1.2. Odnawialne źródła energii – RIT Subregionu Północnego;
  • 8.3.2. Realizowanie aktywizacji zawodowej poprzez zapewnienie właściwej opieki zdrowotnej – konkurs;
  • 11.1.3. Wzrost upowszechnienia wysokiej jakości edukacji przedszkolnej – konkurs;
  • 1.3. Profesjonalizacja IOB.

Planery na wszystkie miesiące 2018 roku są również dostępne do pobrania w dziale: Plakaty, ulotki, foldery.

Zapraszamy do pobierania kalendarzy i udziału w planowanych szkoleniach, warsztatach i spotkaniach informacyjnych, a także składania wniosków w nadchodzących naborach!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś