Przejdź do treści głównej

Wyniki naboru pozakonkursowego z działania 2.1 Wsparcie rozwoju cyfrowych usług publicznych


2018-10-11 11:52

9 października 2018 r. wybraliśmy do dofinansowania projekt w naborze pozakonkursowym nr RPSL.02.01.00-IZ.01-24-228/17 z działania 2.1 Wsparcie rozwoju cyfrowych usług publicznych.

Wsparty kwotą ponad 84,3 mln zł zostanie projekt „Śląska Cyfrowa Platforma Medyczna "eCareMed" - Elektroniczna Dokumentacja Medyczna”, złożony przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. św. Barbary w Sosnowcu.

Celem projektu jest uruchomienie zautomatyzowanych usług, z ograniczonym udziałem człowieka we wzajemnych relacjach lekarzy, instytucji ochrony zdrowia (szpitali, przychodni) i ich pacjentów. Uruchomione e-usługi bazują na zastosowaniu narzędzi, produktów i systemów dostosowanych do indywidualnych potrzeb systemu opieki zdrowotnej województwa Śląskiego.

Wszystkie e-usługi w zakresie eZdrowia będą usługami publicznymi świadczonymi na rzecz administracji (A2A),mieszkańców (A2C) i przedsiębiorców (A2B). Celem świadczenia usług jest interes publiczny jakim jest ochrona zdrowia publicznego.

Listę projektów wybranych do dofinansowania, a także imienną listę członków Komisji Oceny Projektów można znaleźć w załącznikach poniżej oraz w ogłoszeniu o naborze.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś