Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

W 5 minut o funduszach – audycja radiowa


2020-05-13 12:19

Audycje radiowe "Razem zmieniamy Śląskie"

Chcesz wiedzieć, na jakie przedsięwzięcia w województwie są obecnie przeznaczane unijne środki? A może szukasz dofinansowania dla własnej inwestycji? Słuchaj regularnie Radia Silesia i bądź na bieżąco z możliwościami, dzięki którym Śląskie cały czas zmienia się na lepsze!

W najbliższym odcinku…

…dowiesz się, na jakiego rodzaju wsparcie z Funduszy Europejskich w okresie pandemii COVID-19 mogą liczyć jednostki z obszaru zdrowia w naszym regionie.

Wraz z końcem kwietnia zakończyły się dwa nabory wniosków, w których ośrodki medyczne z całego województwa złożyły swoje projekty związane z bieżącymi potrzebami szpitali w obliczu epidemii. Łączny poziom wsparcia w tych naborach wyniósł aż 183 mln zł (ponad 105 mln z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i 78 mln z Europejskiego Funduszu Społecznego).

O pomocy dla szpitali z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 będzie mówił w Radiu Silesia m.in. marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski.

Słuchaj nas

  • 15 maja o 13:20 w Radiu Silesia.

Szczegóły naboru

Więcej o wsparciu dla jednostek z obszaru ochrony zdrowia dowiesz się m.in. z artykułu "Wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego w okresie pandemii COVID-19".

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś