Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

W 5 minut o funduszach – audycja radiowa


2020-06-04 15:33

Audycje radiowe "Razem zmieniamy Śląskie"

Chcesz wiedzieć, na jakie przedsięwzięcia w województwie są obecnie przeznaczane unijne środki? A może szukasz dofinansowania dla własnej inwestycji? Słuchaj regularnie Radia Silesia i bądź na bieżąco z możliwościami, dzięki którym Śląskie cały czas zmienia się na lepsze!

W najbliższym odcinku…

…dowiesz się, jakiego rodzaju wsparcie z Funduszy Europejskich w okresie pandemii COVID-19 otrzymały jednostki z obszaru ochrony zdrowia w naszym regionie.

Wraz z końcem kwietnia zakończył się nabór wniosków, w których ośrodki medyczne z całego województwa złożyły swoje projekty związane z bieżącymi potrzebami w obliczu epidemii COVID-19. Łączny poziom wsparcia w naborze organizowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wyniósł aż 105,5 mln zł. Środki te zostały przeznaczone na doposażenie regionalnych szpitali w niezbędny sprzęt medyczny, diagnostyczny i ochronny, a także w niektórych przypadkach na przebudowę lub rozbudowę jednostek medycznych w celu zapewnienia właściwych warunków sanitarnych zarażonym pacjentom.

O pomocy dla szpitali z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 będą mówić w Radiu Silesia przedstawiciele beneficjentów otrzymanego wsparcia, czyli:

  • Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie,
  • Szpitala Śląskiego w Cieszynie,
  • MZOZ w Żorach.

oraz członek Zarządu Województwa Śląskiego.

Słuchaj nas

  • 5 czerwca o 13:20 w Radiu Silesia.

Szczegóły naboru

Więcej o wsparciu dla jednostek z obszaru ochrony zdrowia dowiesz się m.in. z artykułu "Wsparcie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego w okresie pandemii COVID-19".

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś