Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Twój projekt na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich


2020-02-04 10:24

Informujemy, że z uwagi na zagrożenie koronawirusem odwołujemy akcję DOFE w czerwcu. 
Decyzje w zakresie nowego terminu zapadną później i będą zależne od rozwoju sytuacji. Będziemy Was informować na bieżąco na naszej stronie.


Dzisiaj myślimy o terminie w drugiej połowie września, jednak decyzje w tym zakresie zapadną później i będą zależne od rozwoju sytuacji z koronawirusem.

Wspólnie z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej zapraszamy beneficjentów Funduszy Europejskich do udziału w VII już edycji Dni Otwartych (DOFE). W tym roku wydarzenia związane z DOFE odbędą się w weekend 5-7 czerwca. Jak zawsze podczas Dni Otwartych zaprezentujemy efekty, które udało się osiągnąć w naszym regionie dzięki wsparciu ze środków europejskich.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte to największa akcja promocyjna przedsięwzięć zrealizowanych przy wsparciu Funduszy Europejskich. To weekend, podczas którego funduszowe wydarzenia, pikniki, kina letnie i koncerty odbywać się będą jednocześnie w całym kraju. Wydarzenie każdego roku gromadzi tysiące ludzi ukazując im, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje. Podczas zeszłorocznej edycji w całym kraju odbyły się 842 wydarzenia, w których wzięło udział blisko 160 tysięcy uczestników. Jeżeli i Ty otrzymałeś/-aś środki unijne na realizację swojego projektu – przyłącz się do wspólnego świętowania Dni Otwartych 2020!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 w Parku Śląskimfot. Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 w Parku Śląskim

Otwórz drzwi swojego projektu

Dni Otwarte są świętem wszystkich beneficjentów, a ich celem jest ukazanie społeczeństwu zmian, które dzięki Funduszom Europejskim zachodzą w ich najbliższym otoczeniu. Nawet przedsięwzięcia, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się mało atrakcyjne dla odwiedzających (takie jak lotniska, szpitale, zakłady produkcyjne czy oczyszczalnie ścieków), podczas DOFE gromadzą zainteresowanych obejrzeniem wszystkiego „od środka”. Wystarczy, że udostępnisz swoją ofertę na preferencyjnych warunkach, np. za darmo lub ze zniżką lub po prostu w ciekawy sposób zaprezentujesz swoją siedzibę, pokażesz miejsce na co dzień niedostępne lub opowiesz o swoim przedsięwzięciu. Do odwiedzenia Twojego projektu zachęcać będzie ogólnopolska i regionalna kampania promocyjna w telewizji, radiu i internecie (w mediach społecznościowych).

Koncert finałowy w Chorzowie podczas zeszłorocznych DOFEfot. Koncert finałowy w Chorzowie podczas zeszłorocznych DOFE

Wypromuj swój projekt

Uczestnictwo w Dniach Otwartych to znakomita okazja, by nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi klientami czy kontrahentami. A przede wszystkim – by pokazać szerszemu gronu swoją markę, produkt lub usługę.

Pamiętaj, że uczestniczącym w DOFE zapewniamy:

  • profesjonalną promocję akcji – w telewizji, radio, Internecie;
  • funkcjonalną stronę internetową (www.dniotwarte.eu) stworzoną właśnie w tym celu – dzięki wyszukiwarce i mapie wydarzeń odwiedzający z pewnością znajdą Twój projekt;
  • plakaty i ulotki w wersji elektronicznej;
  • emisję spotu promującego akcję w środkach komunikacji miejskiej (np. autobus, metro, SKM);
  • citylighty na wiatach przystankowych promujące akcję.

Najciekawsze projekty i atrakcje będą dalej promowane poprzez krótkie filmiki na ich temat oraz umieszczenie informacji o projektach w wyjątkowym albumie podsumowującym.

Nie czekaj, im wcześniej zgłosisz swój projekt, tym dłużej będzie on promowany w mediach.

Zobacz, jakie atrakcje i wydarzenia odbyły się rok temu w województwie śląskim – Wielkie święto Funduszy Europejskich 2019.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś