Przejdź do treści głównej

Szkolenie - Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji


2021-05-28 09:38

W imieniu Narodowego Instytutu Dziedzictwa zapraszamy na szkolenie „Zarządzanie dziedzictwem lokalnym i ujmowanie dziedzictwa w rewitalizacji”, zorganizowane dla gmin Województwa Śląskiego.

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli gmin, odpowiedzialnych za zabytki, rozwój gospodarczy, promocję, kulturę oraz planowanie przestrzenne. Szkolenie jest interdyscyplinarne, prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin. Zarządzanie dziedzictwem wymaga bowiem współpracy wielu lokalnych podmiotów dziedzictwo jest obecne w wielu dziedzinach życia gminy. Szkolenie pokazuje, jak je efektywnie wykorzystać w rozwoju lokalnym.

Zapraszamy także przedstawicieli lokalnych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, muzeów, przedsiębiorców, aktywistów – wszystkie organizacje i osoby, które zajmują się dziedzictwem lokalnym.

Jak wziąć udział?

Szkolenie dla zarejestrowanych uczestników odbędzie się online w trybie modułowym w dniach 9, 10, 14, 16 i 21 czerwca br. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Po wysłaniu wypełnionego formularza otrzymają Państwo e-mail z linkami dostępu do poszczególnych modułów szkolenia.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt: Aleksandra Chabiera, e-mail: achabiera@nid.pl

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś