Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Rusza cykl darmowych szkoleń on-line


2021-04-28 11:55

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego w formie webinariów on-line.

Czas webinarów

Obecna sytuacja epidemiczna w kraju uniemożliwiła nam organizację stacjonarnych szkoleń dla beneficjentów. Przez wzgląd na zdrowie uczestników, prowadzących i organizatorów tego typu kursów zdecydowaliśmy o całkowitej rezygnacji ze szkoleń w formie stacjonarnej przynajmniej do czasu, gdy gromadzenie się w większych grupach wciąż będzie stanowiło istotne ryzyko zakażenia.

W 2021 r. będziecie mogli rozszerzyć swoją wiedzę w sposób całkowicie bezpieczny i komfortowy, bez wychodzenia z domu i dodatkowych kosztów  jedyne czego potrzebujecie to komputer, tablet, telefon lub inny sprzęt z dostępem do Internetu.

To wystarczy byście mogli wziąć udział w jednym z naszych webinarów z dowolnego miejsca bez względu na to, czy aktualnie jesteście w biurze, w domu, czy na zakupach. Będziecie mogli posłuchać naszych szkoleń zewsząd, a w razie wątpliwości ­– zadać prowadzącemu nurtujące Was pytanie poprzez komunikator.

Harmonogram na maj

W maju rozpoczniemy tradycyjny cykl szkoleń współfinansowanych z RPO WSL 2014-2020, ale otwieramy też kilka nowych formatów. W ramach projektu "Śląskie Programy Rewitalizacji" odbędą się szkolenia skierowane do przedstawicieli gmin, które zadeklarowały udział w tym projekcie. Natomiast w ramach prac nad Planem Sprawiedliwej Transformacji dla Śląskiego przygotowaliśmy warsztaty metodą design thinking dla studentów śląskich uczelni. Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram szkoleń i warsztatów w maju.

Bieżącą informację na temat najbliższych planowanych szkoleń znajdziesz w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś