Przejdź do treści głównej

Rozstrzygnięcie konkursu dla poddziałania 4.5.2 Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie RIT Subregionu Zachodniego


2018-02-12 08:20

7 lutego 2018 r. Zarząd Województwa Śląskiego zatwierdził listy projektów wybranych do dofinansowania w konkursie nr RPSL.04.05.02-IZ.01-24-168/16 RIT Subregionu Zachodniego z poddziałania 4.5.2 Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie.

Alokacja konkursu, wynosząca ponad 19 mln zł, pozwoliła w pierwszej kolejności na dofinansowanie  tylko 2 projektów.
Zarząd Województwa Śląskiego podjął  jednak decyzję o zwiększeniu kwoty wsparcia w konkursie o ponad 2 mln zł, która finalnie wyniosła prawie 21,5 mln zł, co pozwoliło na wybranie do dofinansowania wszystkich projektów pozytywnie ocenionych w ramach naboru.

Dofinansowanie otrzymają:

  1. Rybnik - Miasto na prawach powiatu, na projekt: Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej w Rybniku.
  2. Żory - Miasto na prawach powiatu, na projekt: Mobilni Żorzanie - systemowe rozwiązania w zakresie mobilności miejskiej.
  3. Powiat Raciborski na projekt: Wymiana części taboru poprzez zakup niskoemisyjnych autobusów komunikacji publicznej w powiecie raciborskim.

Lista projektów oraz imienną listę członków Komisji Oceny Projektów znajdą się w załącznikach poniżej oraz w ogłoszeniu konkursu.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś