Przejdź do treści głównej

Konkurs artystyczny „Śląskie od nowa” – zmiana


2021-10-01 14:57

Departament Rozwoju Regionalnego we wrześniu br. ogłosił konkurs z dziedziny sztuki dotyczący Funduszu Sprawiedliwej Transformacji dla uczniów szkół średnich o profilu artystycznym.

Rozszerzona grupa docelowa

W odpowiedzi na konkurs dostaliśmy sygnał, że zainteresowani wzięciem udziału w konkursie są również uzdolnieni artystycznie uczniowie ze szkół o profilu ogólnokształcącym. W związku z tym – mając na uwadze cele konkursu, czyli: rozwijanie aktywności twórczej młodzieży oraz wzbudzenie zainteresowania procesem transformacji regionu – uznano za odpowiednie umożliwienie udziału w konkursie wszystkim uzdolnionym twórczo uczniom szkół średnich niezależnie od rodzaju szkoły poprzez stosowną zmianę zapisu w regulaminie.

W efekcie par. 4, ust. 1 regulaminu zmienia zapis z „Konkurs „Śląskie od nowa” skierowany jest do uczniów szkół średnich o profilu artystycznym/kształcących na kierunkach artystycznych” na „Konkurs „Śląskie od nowa” skierowany jest do uczniów szkół średnich”, a sama nazwa konkursu zmienia się z „Konkurs z dziedziny sztuki dla młodzieży szkół artystycznych pt. „Śląskie od nowa”, organizowany przez Województwo Śląskie” na „Konkurs z dziedziny sztuki dla młodzieży szkół średnich pt. „Śląskie od nowa”, organizowany przez Województwo Śląskie”.

Nowy termin

W związku z poszerzeniem grupy odbiorców konkursu, zadecydowano o wydłużeniu terminu składania prac konkursowych – z 8 października 2021 r. na 29 października 2021 r. (par. 5 ust. 12 regulaminu) oraz przesunięciu terminu ogłoszenia wyników konkursu – z „do 18 października 2021 r.” na „do 30 listopada 2021 r.” (par. 8 ust. 6 regulaminu).

Więcej informacji

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziesz TUTAJ.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś