Przejdź do treści głównej

Konkurs artystyczny „Śląskie od nowa”


2021-08-31 08:47

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z dziedziny sztuki pt. „Śląskie od nowa”, skierowanym do uczniów szkół średnich z województwa śląskiego.

Tematyka konkursu

Tematem przewodnim konkursu jest artystyczna forma wyrazu dla idei czystego województwa śląskiego w wyniku sprawiedliwej transformacji, jaka dokona się w najbliższym dziesięcioleciu dzięki wsparciu z Funduszy Europejskich.

Przewidziano trzy kategorie: logo, ulotka i komiks, w ramach których uczniowie w dowolnych programach graficznych mogą przygotować prace.

Uczestnicy

Uczniowie mogą przystąpić do konkursu pojedynczo, jednak zgłoszenie w ich imieniu może złożyć wyłącznie placówka oświatowa.

Termin

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 29 października 2021 r.

Komisja konkursowa

W komisji konkursowej oceniającej prace zasiądzie rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach  prof. Grzegorz Hańderek.

Nagrody

Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody: smartwatche, głośniki przenośne i słuchawki bezprzewodowe.

Zwycięskie projekty zostaną wykorzystane w dalszych działaniach informacyjno-promocyjnych dot. Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.

Organizator

Za organizację konkursu odpowiada Departament Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Osoba do kontaktu: Agnieszka Gajewska, tel. 32/ 77 99 184, agnieszka.gajewska@slaskie.pl

Regulamin konkursu oraz prezentacja najważniejszych kwestii dotyczących jego tematyki sprawiedliwej transformacji Śląskiego znajdują się w załączniku.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś