Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Klinika medycyny estetycznej z Katowic inwestuje w innowacyjny sprzęt o wysokiej jakości


Celem głównym projektu jest zwiększenie konkurencyjności kliniki poprzez zakup i wdrożenie innowacyjnych technologii związanych z odnową skóry i epilacją ciała, a co za tym idzie rozszerzenie oferty kliniki o nowoczesne i innowacyjne usługi z zakresu medycyny estetycznej. Projekt polegał na wdrożeniu dwóch innowacyjnych technologii z zakresu medycyny estetycznej, tj. multiaplikacyjnego systemu opartego o technologię Pixel, AFT i InMotion oraz technologę bezbolesnej epilacji ciała trzema wiązkami lasera: diodową, aleksandrytową oraz Nd:YAG. Realizacja projektu przyczyniła się do rozszerzenia oferty kliniki o jedną innowacyjną usługę oraz ulepszenia 11 innych. Usługi te wykorzystują efekt synergii i możliwości łączenia zabiegów. Wystąpienie synergizmu przekłada się na większą skuteczność zabiegów, zmniejszenie ich liczby i skrócenie czasu terapii, co przyczyni się do zaspokojenia wszystkich zdiagnozowanych oczekiwań pacjentów.

Tytuł projektu
Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez wdrożenie innowacyjnych technologii

Nazwa beneficjenta
K.J.M.J. LUBELSCY: KRYSTYNA LUBELSKA, JERZY LUBELSKI, MAŁGORZATA LUBELSKA-SAZANÓW, JAKUB SAZANÓW-LUBELSKI S.C.

Oś priorytetowa / Działanie / Poddziałanie
Oś priorytetowa: III. Konkurencyjność MŚP
Działanie: 3.2. Innowacje w MŚP
Poddziałanie: brak poddziałania

Finanse
Wartość projektu: 523 800,00 zł
Dofinansowanie projektu z UE: 218 250,00 zł

Dlaczego podjęto się realizacji projektu?

Z uwagi na szybko rozwijający się rynek medycyny estetycznej kluczowe jest posiadanie najnowocześniejszych technologii, które będą stanowiły odpowiedź na wysokie oczekiwania pacjentów. Zakup urządzeń opartych na najnowocześniejszych rozwiązaniach dostępnych na światowym rynku przyczynia się do wzrostu konkurencyjności oferty firmy oraz do zaspokojenia wszystkich zdiagnozowanych oczekiwań pacjentów. Zakup nowych urządzeń wiąże się z dużą inwestycją finansową w związku z czym klinika podjęła decyzję o udziale w projekcie współfinansowanym ze środków unijnych.

Co udało się zrealizować?

Projekt polegał na wdrożeniu dwóch innowacyjnych technologii z zakresu medycyny estetycznej. W tym celu zakupiono:

  • nowoczesną platformę laserową Alma Harmony XL PRO – to najbardziej wielofunkcyjna maszyna na rynku medycznym, która umożliwia odnowę skóry przy użyciu technologii ClearLift i przeprowadzanie pojedynczych zabiegów z udziałem różnego typu laserów
    oraz
  • najnowocześniejszy laser do bezbolesnej epilacji laserowej Soprano ICE Platnium – to jedyne tego typu urządzenie, które pozwala na zupełnie bezbolesne i całkowicie bezpieczne usuwanie niepożądanego owłosienia.

Zakup przyczynił się do poszerzenia oferty kliniki oraz ulepszenia dotychczas wykonywanych usług. Dzięki możliwości łączenia różnych technologii, klinika uzyskuje jeszcze lepsze efekty wykonywanych zabiegów przy mniejszej ich ilości z wysokim profilem bezpieczeństwa i możliwie najkrótszym okresem rekonwalescencji.

Kto skorzysta z efektów projektu?

Z efektów projektu korzystają pacjenci kliniki medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy w Katowicach. Są to osoby, które przez lata borykają się z różnymi problemami skóry, które niejednokrotnie stają się ich dużym kompleksem, są to m.in. blizny, rozstępy, naczyniaki, melasma, przebarwienia i wiele innych.

Jakie są główne korzyści projektu?

Główne korzyści wynikające z projektu to zakup dwóch nowych urządzeń opartych na najnowocześniejszych światowych rozwiązaniach. Zakup przyczynił się do wzrostu konkurencyjności kliniki. Dzięki nowym urządzeniom i możliwości łączenia poszczególnych technologii, klinika może zaproponować pacjentom maksymalnie skuteczne i bezpieczne zabiegi.

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.


Materiał filmowy


Linki zewnętrzne
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś