Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Halo, Śląskie!


2019-08-20 10:40

Audycje radiowe "Zmieniamy Śląskie"

Chcesz wiedzieć, na jakie przedsięwzięcia w województwie są obecnie przeznaczane unijne środki? A może szukasz dofinansowania dla własnej inwestycji? Słuchaj regularnie regionalnych stacji radiowych i bądź na bieżąco z możliwościami, dzięki którym Śląskie cały czas zmienia się na lepsze!

W najbliższym odcinku…

…dowiesz się, jakie możliwości rozwoju dzięki Funduszom Europejskim mają przedsiębiorcy z naszego regionu. O pracach badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwach porozmawiają marszałek województwa Jakub Chełstowski oraz przedstawiciel firmy „ZAMEL” z Pszczyny, która otrzymała dotację z Regionalnego Programu Operacyjnego na dwa innowacyjne projekty z zakresu automatyki.

Obecnie trwa konkurs, w ramach którego kolejni przedsiębiorcy mogą uzyskać wsparcie na działalność innowacyjną. To ostatnia szansa na złożenie wniosku o dofinansowanie. Jeszcze tylko do końca września mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa oraz konsorcja przedsiębiorstw i jednostek naukowych z całego województwa mogą pozyskać europejskie środki na zakup wyposażenia i prowadzenie prac badawczo-rozwojowych. Do wzięcia w konkursie jest ponad 107 milionów złotych!

Słuchaj nas

  • 21 sierpnia o 13:55 w Radiu Katowice,
  • 21 sierpnia o 14:15 w Radiu eM,
  • 22 sierpnia o 12:35 w Radiu Silesia,
  • 23 sierpnia między 16:00 a 17:00 w Radiu Fest.

Szczegóły naboru

Więcej o możliwościach dofinansowania badań rozwojowych w przedsiębiorstwach dowiesz się z ogłoszenia o konkursie.


 Zmieniamy Śląskie - audycje
Zmieniamy Śląskie - audycje
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś