Przejdź do treści głównej

Wizyty studyjne z warsztatem Design Thinking- rektrutacja rozpoczęta zapraszamy


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2015-11-24 15:17

Planujesz realizować projekty w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020 w części Europejskiego Funduszu Społecznego? Jeśli tak, musisz wziąć udział w wizytach studyjnych u beneficjentów EFS. Dowiesz się jak i czy warto sięgać po środki unijne. Dodatkowo nauczysz się pracy metodą design thinking.

Na terenie całego województwa śląskiego odbędzie się 16 wizyt (po cztery w każdym subregionie). Ich tematyka dotyczyć będzie czterech obszarów RPO WSL 2014-2020 tj. regionalnego rynku pracy, wzmocnienia potencjału edukacyjnego, włączenia społecznego i regionalnych kadr gospodarki opartej na wiedzy.

Każde spotkanie polegać będzie na rozmowie z osobami, które opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z realizacją projektów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz na kilkugodzinnym warsztacie design thinking.

Żeby wziąć udział wypełnij  FORMULARZ REJESTRACYJNY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia rejestracji drogą e-mail.

O udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Informujemy, że udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Celem wydarzenia jest precyzyjnie ukierunkowana edukacja, która zdecydowanie ułatwi proces przekuwania pomysłu w realny projekt. Dlatego uczestnikom zostaną zaprezentowane - wcześniej tematycznie określone - konkretne możliwości wsparcia w interesujących ich obszarach, w obecnym RPO WSL 2014-2020.

Organizatorem wizyt jest Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Kontakt:
W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 501 708 761

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś