Przejdź do treści głównej

Zostań Obywatelem.IT – rozpoczął się II nabór do projektu rozwoju kompetencji cyfrowych


2018-08-09 13:49

Zapraszamy gminy województwa śląskiego i opolskiego do udziału w II naborze do projektu grantowego:

OBYWATEL.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych

Kto i na co może uzyskać grant?

Do projektu mogą zgłaszać się gminy województwa śląskiego i opolskiego – samodzielnie lub w partnerstwie z organizacjami pozarządowymi. Gminy, które dostaną się do programu, przeszkolą 10 000 mieszkańców powyżej 25 roku życia w zakresie kompetencji cyfrowych. Szanse na otrzymanie dofinansowania będą miały zarówno te gminy, które nie startowały poprzednio, jak i te, którym nie powiodło się przy pierwszym podejściu. Zasady aplikowania o grant pozostają te same, co w pierwszym naborze.

Wysokość grantu

Łączna alokacja środków pieniężnych przeznaczona na granty w drugim naborze wynosi ponad 1 milion złotych. Grantobiorcy mogą wnioskować o grant w wysokości od 15 000 do 150 000 zł, z czego 40% będą mogli zainwestować w zakup niezbędnego sprzętu. Udział w projekcie nie wymaga wnoszenia wkładu własnego.

Kiedy można złożyć wniosek o grant?

Nabór wniosków potrwa do 20 sierpnia 2018 r.

Informacje kontaktowe

Więcej informacji na temat projektu, naboru oraz dokumenty projektowe znajdują się na stronie OBYWATEL.IT.

Kontakt z zespołem projektowym można uzyskać poprzez e-mail: kontakt@obywatel-it.com, a także za pośrednictwem infolinii: tel. 579 650 968 (czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00).

OBYWATEL.IT jest realizowany przez Instytut Pracy i Edukacji, Instytut Rozwoju Rynku Pracy i Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Cyfrowa Polska.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś