Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Znamy finalistów RegioStars 2019!


2019-07-11 09:13

Konkurs RegioStars

RegioStars to organizowany przez Komisję Europejską rok rocznie konkurs na najbardziej innowacyjne projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich. Celem przedsięwzięcia jest znalezienie i wypromowanie regionalnych dobrych praktyk, które mogłyby stanowić inspirację i wzór do naśladowania dla projektodawców z innych regionów Europy.

Finaliści RegioStars 2019

Do finału RegioStars w kategorii Zwalczanie nierówności i ubóstwa dostał się również polski projekt:

Dobre wsparcie system lokalnych usług społecznych

projekt realizowany przez Fundację Nauka dla Środowiska w partnerstwie z Caritasem Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej oraz Caritasem Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej i Województwem Zachodniopomorskim (strona projektu).

Do tegorocznej edycji konkursu napłynęło prawie 200 zgłoszeń (w tym aż 23 z Polski), spośród których Komisja Europejska wybrała 24 finalistów.
W każdej z 5 kategorii konkursowych jury wybrało maksymalnie 5 najciekawszych projektów, które powalczą o tytuł najbardziej innowacyjnego przedsięwzięcia z danego zakresu.

Zanim jednak do tego dojdzie, możecie głosować na swoich faworytów projekt, który otrzyma największą liczbę głosów zostanie uhonorowany Nagrodą Publiczności podczas uroczystej gali finałowej w Brukseli.

Wybierz zwycięzcę

Teraz wszystko leży w Waszych rękach.

Głosowanie potrwa od 9 lipca do 9 września 2019 r.
Głosować możecie na stronie Komisji Europejskiej w artykule poświęconym RegioStars 2019, wystarczy wybrać interesujący nas projekt, a następnie kliknać ikonę oznaczoną hasłem "Vote" Ikona dłoni wrzucającej głos do urny z napisem .


Zachęcamy do oddawania głosów na projekt województwa zachodniopomorskiego!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś