Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Nowy termin konsultacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji dla przedstawicieli mediów


2021-03-08 10:23

Spotkanie konsultacyjne dot. sprawiedliwej transformacji dla przedstawicieli mediów nie odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie 11 marca 2021 r.

Nowy termin

Mając na względzie, że marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski przebywa obecnie w izolacji w związku z COVID-19, konsultacje Funduszu Sprawiedliwej Transformacji dla mediów odbędą się 12 kwietnia o godz. 13.00.

Rejestracja

Aby wziąć udział w spotkaniu 12 kwietnia, prosimy o wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.

Cel konsultacji

Celem jest włączenie środowiska mediów w proces transformacji społeczno-gospodarczej regionu.

Pełniąc misję informacyjną są Państwo postrzegani jako osoby zaufania społecznego. Zależy nam na tym, aby zechcieli Państwo ten kapitał spożytkować dla wspólnego dobra. Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przyjęcia na siebie roli popularyzatorów, a zarazem recenzentów programu transformacji regionu. Bez Państwa wsparcia i zaangażowania w proces rzetelnego informowania mieszkańców o planowanych zmianach, proces transformacji może być dla wielu trudniejszy i mniej skuteczny.

W ramach spotkania chcemy Państwa wyposażyć w najbardziej aktualny pakiet wiedzy na temat założeń Regionalnego Planu Sprawiedliwej Transformacji oraz usłyszeć Państwa głos w dyskusji nad rolą mediów w procesie kształtowania i upowszechniania działań na rzecz łagodzenia negatywnych społecznych skutków transformacji energetycznej regionu.

Kontakt

Link przekierowujący do spotkania zostanie wysłany w osobnej korespondencji na adresy poczty elektronicznej podane w formularzu rejestracyjnym. Prosimy o weryfikację prawidłowości adresów mailowych i ewentualną informację zwrotną w razie potrzeby skorygowania adresu.

Jeżeli mają Państwo pytania do części merytorycznej, to proszę kierować je na adres e-mail: dariusz.stankiewicz@slaskie.pl. Osobą do kontaktu w tym zakresie jest Pan Dariusz Stankiewicz (tel. +48 787 094 429).

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś