Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Zmiana terminu otwarcia naboru z działania 3.2 Innowacje w MŚP


2020-04-24 13:48

Zarząd Województwa Śląskiego jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 podjął decyzję o modyfikacji terminu otwarcia jednego z dwóch zaplanowanych w tym roku naborów w ramach działania 3.2. Innowacje w MŚP.

Decyzja o przyspieszeniu terminu naboru projektów, który  pierwotnie w harmonogramie był zaplanowany na czerwiec br. jest spowodowana nadzwyczajnymi okolicznościami postępowania w związku z wystąpieniem  COVID-19 w 2020 roku.

 Najważniejsze informacje

  •  Nabór wniosków rozpocznie się 28 kwietnia br.
  •  Wartość środków w konkursie została zwiększona celem objęcia wsparciem jak największej liczby przedsiębiorców.
  •  Typ projektów został dostosowany do identyfikowanych obecnie potrzeb.
  •  W ramach konkursu zostaną wsparte zarówno projekty nastawione na utrzymanie konkurencyjności oraz miejsc pracy, jak i projekty przewidziane w pierwotnych założeniach harmonogramu a polegające na wdrożeniu innowacji technologicznej co najmniej w skali regionu.

Obecna zmiana terminu naboru nie wiąże się ze zmianą dokumentu jakim jest Harmonogram naboru wniosków. Zapisy w harmonogramie zostaną zaktualizowane przy okazji najbliższej jego zmiany. Ponadto, jeżeli w tym roku wyniknie potrzeba uruchomienia dodatkowego naboru w ramach działania 3.2, zarząd województwa dokona stosownej zmiany w tym dokumencie.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś