Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Zaproszenie do wyrażenia zainteresowania wyborem na pośredników finansowych przy realizacji instrumentów finansowych (Działanie 3.4 Dokapitalizowanie zewnętrznych źródeł dofinansowania przedsiębiorczości)


2017-05-15 12:29

12 maja 2017 r. na stronie Funduszu Funduszy Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego (EFI) Województwa Śląskiego opublikowano Otwarte zaproszenie do wyrażenia zainteresowania wyborem na pośredników finansowych.
Celem Zaproszenia jest wybór kwalifikowalnych instytucji finansowych, które staną się pośrednikami finansowymi w ramach Pożyczki z Podziałem Ryzyka Portfelowego  oraz/lub Gwarancji Pokrycia Pierwszej Straty w Portfelu.

Treść Zaproszenia oraz szczegółowe informacje (w języku angelskim) dostępne są na stronie Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego.

Fundusz Funduszy EFI powołano, aby zainspirował inwestycje prywatne i ułatwił MŚP dostęp do finansowania na terenie województwa śląskiego.
Fundusz Funduszy posiada kapitał 91 milionów euro i jest finansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego z wykorzystaniem zasobów Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś