Przejdź do treści głównej

Zaplanuj sobie listopad z Funduszami Europejskimi


2017-10-27 07:45

Listopad będzie dla nas jednym z najbardziej intensywnych miesięcy tego roku. Nowe nabory w ramach programu RPO WSL 2014-2020 zdominują najbliższe tygodnie na naszej stronie. Warto być na bieżąco i regularnie zaglądać do wiadomości z ogłoszeniami na listopad, aby nie przegapić kolejnych aktualizacji.

Tak jak w poprzednich miesiącach polecamy również skorzystanie z naszego kalendarza-planera, który ułatwi nam zaplanowanie nadchodzących tygodni. Jest co planować, bo oprócz ogłaszania nowych naborów będziemy również przygotowywać się i przeprowadzać kolejne szkolenia z najbardziej interesujących Was tematów.

Kalendarz-planer na listopad 2017

Planowane szkolenia:

  • 06.11. - Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności - poziom zaawansowany,
  • 08.11. - Prowadzenie ewidencji księgowej dla zadań współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego/ Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w perspektywie finansowej 2014-2020,
  • 10.11. - Rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w perspektywie finansowej 2014-2020,
  • 22 i 29.11. - Realizacja zasady równości szans kobiet i mężczyzn w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego/ Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w perspektywie finansowej 2014-2020.

Powyższe terminy mogą ulec zmianie, dopóki nie zostaną oficjalnie potwierdzone poprzez publikację zaproszenia w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Zapraszamy do pobierania kalendarzy, udziału w szkoleniach i składania wniosków w nowych konkursach!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś