Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Wystartował cykl szkoleń on-line z RPO WSL!


2020-05-22 15:29

Zapraszamy do udziału w szkoleniach organizowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego w formie webinariów on-line.

Szkolenia w centrum epidemii

Obecna sytuacja epidemiczna w kraju uniemożliwiła nam organizację szkoleń dla beneficjentów w formie stacjonarnej przynajmniej do czasu, gdy gromadzenie się w większych grupach wciąż będzie stanowiło istotne ryzyko zakażenia. Dlatego w trosce o zdrowie uczestników, prowadzących i organizatorów przenieśliśmy nasze szkolenia do... Internetu.

Zrzut z ekranu przed rozpoczęciem webinaru. 3

Od teraz możecie rozszerzyć swoją wiedzę w sposób całkowicie bezpieczny i komfortowy, bez wychodzenia z domu i dodatkowych kosztów  jedyne czego potrzebujecie to komputer, tablet, telefon lub inny sprzęt z dostępem do Internetu.

To wystarczy byście mogli wziąć udział w jednym z naszych webinarów z dowolnego miejsca bez względu na to, czy aktualnie jesteście w biurze, w domu, czy na zakupach. Będziecie mogli posłuchać naszych szkoleń zewsząd, a w razie wątpliwości ­– zadać prowadzącemu nurtujące Was pytanie poprzez komunikator.

Wystartowaliśmy!

Pierwsze webinary już za nami. 18 maja pani Gabriela Suski-Borek poprowadziła szkolenie z zakresu prowadzenia ewidencji księgowej, w tym kwalifikowalności podatku VAT w projektach, a 2 dni później pracownicy Departamentu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zorganizowali spotkanie dla beneficjentów zainteresowanych tematem rozliczania projektów EFRR i składania wniosku o płatność w LSI. Jednak to dopiero początek tego, co dla Was zaplanowaliśmy!

Zrzut z ekranu w trakcie webinaru. Zrzut z ekranu w trakcie webinaru.

Już za tydzień, 27 maja, odbędzie się webinar dotyczący aspektów społecznych w zamówieniach publicznych i ich praktycznego zastosowania. To wyjątkowa okazja na uzupełnienie wiedzy dla wszystkich tych, którzy w codziennej pracy mierzą się ze skomplikowanymi zagadnieniami w ramach prawa zamówień publicznych. Szkolenie poprowadzi ceniony ekspert i prawnik specjalizujący się w temacie zamówień publicznych – pan Krzysztof Puchacz.

Co dalej?

W kolejnych tygodniach będziecie mogli ponownie wziąć udział w szkoleniach prowadzonych przez znanych i sprawdzonych ekspertów, z usług których mieliśmy już przyjemność korzystać w poprzednich latach, oraz zupełnie nowych szkoleniowców, jak np. pani Małgorzata Rulińska, ekonomistka z ponad 25-letnim doświadczeniem w projektach z 3 sektorów, która poprowadzi szkolenia o tematyce dotyczącej zamykania projektów realizowanych z programów regionalnych.

Plan szkoleń na najbliższe tygodnie:

27 maja Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności w projektach współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

4 czerwca Zamykanie projektów współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (rozliczanie końcowe projektu, trwałość projektu)

19 czerwca Prowadzenie ewidencji księgowej, w tym kwalifikowalność VAT w projektach współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

29 czerwca Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności w projektach współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

30 czerwca Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności w projektach współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

7 lipca Prawo zamówień publicznych i zasada konkurencyjności w projektach współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020


Wszystkie szkolenia odbędą się poprzez całkowicie darmową, bardzo intuicyjną i prostą w obsłudze aplikację Microsoft Teams. Przekonajcie się sami – już 27 maja będzie ku temu kolejna okazja – szkolenie z aspektów społecznych w zamówieniach publicznych i ich praktycznego zastosowania.

Zapraszamy i czekamy na Was... w sieci.

Bieżącą informację na temat najbliższych planowanych szkoleń znajdziecie w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis




Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś