Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Wyślij swój projekt na Dni Otwarte Funduszy Europejskich online!


2020-08-18 14:09

DOFE 2020

Tegoroczny finał Dni Otwartych odbędzie się w weekend 25-27 września. Ze względu na pandemię COVID-19 akcja otrzymała nową formułę, zgodnie z którą wszystkie wydarzenia będą się odbywały wyłącznie online za pośrednictwem strony internetowej dniotwarte.eu.

Mimo ograniczeń powodowanych przez zagrożenie epidemiczne, to wciąż będzie doskonała okazja do promocji Twojego projektu. Podziel się swoim wirtualnym materiałem tj.:

  • wirtualny spacer,
  • warsztaty,
  • szkolenia,
  • webinaria

czy innym materiałem audiowizualnym, który prezentuje efekty projektów europejskich, czyli TWOICH!

Napisz do nas

Chcesz, aby wideo prezentujące Twój projekt znalazło się na stronie DOFE 2020? Wystarczy, że wypełnisz formularz i prześlesz go do nas wraz z materiałem, który chcesz nam przekazać (preferowana forma link do materiału zamieszczonego w sieci na stronie internetowej beneficjenta lub kanale YouTube).

Czekamy na Twoje materiały i formularz zgłoszeniowy pod adresem email: rpo@slaskie.pl

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Dni Otwarte to największa akcja promocyjna przedsięwzięć zrealizowanych przy wsparciu Funduszy Europejskich. To weekend, podczas którego funduszowe wydarzenia, pikniki, kina letnie i koncerty odbywać się będą jednocześnie w całym kraju. A w tegorocznej edycji mażesz być wszędzie i uczestniczyć w każdym wydarzeniu w Polsce, będąc tam gdzie Ci wygodnie - wystarczy dostęp do Internetu i urządzenie mobilne lub stacjonarne. Wydarzenie każdego roku gromadzi tysiące ludzi ukazując im, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje. Podczas zeszłorocznej edycji w całym kraju odbyły się 842 wydarzenia, w których wzięło udział blisko 160 tysięcy uczestników.

Jeżeli i Ty otrzymałeś/-aś środki unijne na realizację swojego projektu – przyłącz się do wspólnego świętowania Dni Otwartych 2020!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś