Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

WUP zaprasza na spotkania informacyjne PO WER


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2015-07-01 15:03

W związku z ogłoszeniem konkursu w ramach Poddziałania 1.2.1 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) – którego zakres jest komplementarny względem Poddziałania 7.1.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 – Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach serdecznie zaprasza podmioty i instytucje zainteresowane aplikowaniem o środki Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER na spotkania informacyjne.

Spotkania odbędą się 6 i 8 lipca, w auli nr 3 Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 11b. Ich tematyka dotyczy zasady aplikowania o środki w ramach Poddziałania 1.2.1, którego celem jest zwiększenie możliwości zatrudnienia osób młodych do 29 roku życia bez pracy, w tym w szczególności osób, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (tzw. młodzież NEET). W ramach konkursu podmiotami uprawnionymi do ubiegania się o dofinansowanie projektu są: publiczne służby zatrudnienia, Ochotnicze Hufce Pracy, agencje zatrudnienia, instytucje szkoleniowe, instytucje dialogu społecznego, instytucje partnerstwa lokalnego.

Szczegółowe informacje na temat spotkań, a także formularze zgłoszeniowe, znajdują się na stronie internetowej instytucji ogłaszającej konkurs pod adresem: http://efs.wup-katowice.pl/newsy/zaproszenie-na-spotkania-informacyjne

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś