Przejdź do treści głównej

Współpraca się opłaca, czyli śląskie sprawniej, ciąg dalszy…


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2015-06-10 12:53

Specjaliści i eksperci działający w imieniu i na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością, a także przedstawiciele instytucji regionalnych, samorządowych oraz podmiotów niepublicznych będą się dzielić doświadczeniem i swoimi opiniami na temat partnerstw międzysektorowych oraz sytuacji środowiska osób z niepełnosprawnościami.   

Panel dyskusyjnyDebata oksfordzka odbędą się 16 czerwca 2015 roku od godz. 9.30 w Sali Kolumnowej w budynku przy ul. Dąbrowskiego 23 w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w ramach spotkania w dyskusję, podczas organizowanej debaty oksfordzkiej,  nad usprawnieniem działań w kontekście wspierania osób z niepełnosprawnością poprzez międzysektorową współpracę w ramach aktywnej polityki społecznej i przemian gospodarczych w regionie.

Spotkanie ma związek ze zbliżającym się zakończeniem realizacji projektu systemowego pn. Śląskie sprawniej - wsparcie osób niepełnosprawnych w aktywizacji zawodowej wdrażanego przez Województwo Śląskie w partnerstwie z Powiatem Zawierciańskim oraz Gminą Miejską Żory. Organizatorem wydarzenia jest Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach. Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

REJESTRACJA
Rejestracja została przedłużona do dnia 15 czerwca b.r., do godz. 15.00;  (liczba miejsc ograniczona do 80 osób).

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś