Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Weź udział w ICT Proposers’ Day 2019!


2019-03-18 14:50

ICT Proposers’ Day to największe, organizowane przez Komisję Europejską spotkanie informacyjno-brokerskie w obszarze ICT dla Programu Horyzont 2020 (H2020).

Przede wszystkim jest to niepowtarzalna okazja do zawarcia nowych znajomości z potencjalnymi partnerami do projektów z zakresu teleinformatyki. Podczas tematycznych sesji networkingowych będziesz mógł/mogła zaprezentować swoje pomysły projektowe i interesujące obszary badawcze. Przy okazji zapoznasz się z pomysłami innych uczestników spotkania, a tym samym nawiążesz bezpośrednie kontakty do ewentualnej przyszłej współpracy.

Gdzie i kiedy?

ICT Proposers’ Day 2019 odbywać sie będzie w terminie 19-20 września w Helsinkach. Podczas tegorocznej sesji prezentowane będą tematy konkursów z zakresu ICT, jakie zaplanowano na ostatni rok Programu Horyzont 2020.

Zgłoś swój udział!

Komisja Europejska, wzorem lat ubiegłych, oferuje pokrycie kosztów podróży (wyłącznie) dla naukowców i przedsiębiorców z tzw. „nowych” krajów członkowskich (EU13). Dofinansowanie może objąć nawet 11 osób z Polski.

Osoby wybrane do udziału w ICT Proposers’ Day 2019 nie otrzymają gotówki na pokrycie wydatków – bilety organizowane są przez biuro podróży wynajęte przez Komisję Europejską.

Aby zgłosić swoją kandydaturę, trzeba wysłać elektronicznie formularz zgłoszeniowy w nieprzekraczalnym terminie do 25 marca 2019 r. Formularze wraz z dodatkową informacją dostępne są na stronie Krajowego Punktu Kontaktowego.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś