Przejdź do treści głównej

Webinarium z zasad aplikowania o środki EFS w ramach poddziałania 7.1.3. Poprawa zdolności do zatrudnienia osób poszukujących pracy i pozostających bez zatrudnienia


od 2021-02-02 [10:00] do 2021-02-02 [12:00]
Data publikacji: 2021-01-12 14:52

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza na webinarium 2 lutego.

Organizator:
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach

Termin i godziny:
2 lutego 2021 r. (wtorek), godziny: 10:00-12:00

Miejsce:
Online - Zoom

Tematyka:

  • najważniejsze zapisy dokumentacji konkursowej.

W trakcie trwania webinarium zapraszamy do zadawania pytań w formie chatu. Odpowiedzi zostaną udzielone po omówieniu prezentacji.

UWAGA! Pytania można przesyłać także przed webinarium: na formularzach zgłoszeniowych i/lub na konto e-mail: promocja@wup-katowice.pl. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!

Dla kogo:

Do udziału w spotkaniu informacyjnym zapraszamy podmioty zainteresowane złożeniem wniosku w ramach konkursu nr RPSL.07.01.03-IP.02-24-082/20.

Zasady rekrutacji:

Rejestracja do udziału w webinarium odbywa się poprzez wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Formularze przyjmowane będą do 1 lutego 2021 r. (poniedziałek) do godz. 9.00.

Uczestnictwo w webinarium zostanie potwierdzone e-mailem (przesłanym na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym), w którym prześlemy także instrukcję instalacji i uruchomienia programu Zoom.

Identyfikator oraz hasło, które umożliwią Ci udział w webinarium, otrzymasz na wskazane w formularzu zgłoszeniowym konto e-mail – najpóźniej na 15 minut przed rozpoczęciem webinarium.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Liczba osób, które mogą wziąć udział w spotkaniu jest ograniczona.

WAŻNE! W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi nam to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę webinarium.

Kontakt:

W przypadku pytań dotyczących tematyki lub organizacji webinarium, prosimy o kierowanie ich na konto e-mail: promocja@wup-katowice.pl.Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś