Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Realizacja i rozliczanie projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z obszaru zdrowia, w tym zatrudnianie personelu medycznego


od 2018-05-24 [09:00] do 2018-05-24 [15:00]
Data publikacji: 2018-05-02 12:26

Zapraszamy na szkolenie 24 maja do Katowic.

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza na szkolenie:
Realizacja i rozliczanie projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z obszaru zdrowia, w tym zatrudnianie personelu medycznego w projektach współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Termin i miejsce szkolenia:
Termin: 24 maja 2018 r. (czwartek)
Godz. szkolenia: 9:00-15:00
Rejestracja: 8:30-9:00
Miejsce: Katowice

Tematyka szkolenia:

  • Panel I: Informacje podstawowe dotyczące Regionalnego Programu Województwa Śląskiego z obszaru zdrowia.
  • Panel II: Jakie formy zatrudnienia w projekcie unijnym są dozwolone?
  • Panel III: Projekt unijny a zatrudnienie personelu medycznego.
  • Panel IV: Podsumowanie, pytania uczestników szkolenia.

Prowadzący

Marzena Pytlarz– prawniczka, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studiów podyplomowych „Prawa medycznego i bioetyki” organizowanych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. W kręgu jej zawodowych zainteresowań szczególne miejsce zajmuje prawo medyczne. Obecnie prowadzi kancelarię dedykowaną podmiotom gospodarczym ze szczególnym ukierunkowaniem na sektor medyczny i farmaceutyczny. Specjalizuje się także w zagadnieniach partnerstwa publiczno-prywatnego oraz prawa zamówień publicznych, w tym prowadzeniu projektów infrastrukturalnych realizowanych w ochronie zdrowia. In-house lawyer w Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki Trivita w Porąbce. Ponadto występuje na konferencjach („Ogólnopolskie Forum Ochrony Zdrowia”; „TARGI NOWOCZESNA PLACÓWKA MEDYCZNA - Finanse w Ochronie Zdrowia”, „Determinanty funkcjonowania podmiotów leczniczych w Polsce) oraz regularnie publikuje. Autorka blisko 50 publikacji naukowych z zakresu prawa medycznego i farmaceutycznego, PPP i koncesji.

Zasady rekrutacji:

Rekrutacja trwa od 10.05.2018 r. (godzina 09:00) do 22.05.2018 r. (godzina 15:00). Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie  FORMULARZA REJESTRACYJNEGO
Istnieje możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji, gdy zostanie osiągnięta maksymalna liczba uczestników.

• Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.
• Szkolenia są przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami.
• Informujemy, że szkolenie jest BEZPŁATNE.
Zachęcamy do wpisywania pytań lub zagadnień do poruszenia na szkoleniu przez trenera (w polu UWAGI - w formularzu rejestracyjnym).

»»WAŻNE««
! Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń na szkolenie celem umożliwienia udziału w nim jak najszerszego grona beneficjentów/potencjalnych beneficjentów Programu.
!! W związku z czym prosimy o wpisanie numeru wniosku/umowy o dofinansowanie projektu realizowanego (lub planowanego do realizacji) w ramach RPO WSL 2014-2020 w formularzu rejestracyjnym, co zwiększy szanse na pozytywną rekrutację na szkolenie.
!!! Również z tego względu ograniczamy udział w szkoleniu maksymalnie do 2 osób z jednej Instytucji.
!!!! Zgłoszenia uczestników, którzy brali już udział w szkoleniu z danego zakresu będą odrzucane.
!!!!! Rezygnację z udziału w szkoleniu należy zgłosić na adres e-mail podany w potwierdzeniu zakwalifikowania osoby na dane szkolenie, co najmniej na dwa dni robocze przed terminem szkolenia do godz. 15:00, pod rygorem odmowy zapisu na kolejne szkolenia.

Kontakt:
Anna Beta szkoleniarpo@slaskie.pl

tel. +48 32 77 99 186Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś