Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Specjalistyczna wiedza dostępna on-line


2017-12-14 12:29

Przez ostatni rok zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy szereg szkoleń wdrażających Was w proces składania i rozliczania wniosków, a także późniejszą realizację projektu.

W tym celu zatrudniliśmy najlepszych na rynku specjalistów w swoich dziedzinach (m.in. od prawa zamówień publicznych, pomocy publicznej, rewitalizacji, ewidencji księgowej, kontroli, dostępności czy równości). Troje z nich zostało przez nas poproszonych o przeprowadzenie wykładu online. Tym sposobem opublikowaliśmy dla Was trzy webinary, podczas których nasi fachowcy przybliżali swoją dziedzinę zainteresowań z możliwością zadawania pytań. Szkolenia w tej formie zostały utrwalone i opublikowane na naszej stronie.

  • Pan dr Artur Bartoszewicz, ekspert od oceny projektów finansowanych z funduszy UE, przybliżył nam kwestie związane z pomocą publiczną i pomocą de minimis w projektach współfinansowanych ze środków EFS/EFRR. Wykład dr Bartoszewicza można obejrzeć na naszym kanale w serwisie youtube. Odpowiedzi na pytania z czatu zostały opublikowane tutaj.

  • Pani dr Izabela Mrochen, adiunkt w Instytucie Języków Romańskich i Translatoryki Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego i inicjatorka kwalifikacyjnych studiów podyplomowych "Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia", wyłożyła nam zasady dostępności dla osób z niepełnosprawnościami w tym wymagania Web Content Accessibility Guideliness (WCAG 2.0) dla systemów teleinformatycznych. Wykład dr Mrochen można obejrzeć tutaj.

  • Pani Agnieszka Bieńkowska, jako specjalista od doradztwa podatkowego z 20-letnim doświadczeniem w branży, opowiedziała nam o niuansach kwalifikowalności podatku VAT w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Wystąpienie pani Bieńkowskiej dostępne jest pod tym adresem.

Serdecznie zapraszamy do oglądania - szczególnie tych użytkowników, którzy nie mieli okazji brać udziału w webinarze na żywo, ani nie uczestniczyli w szkoleniach z wymienionymi wyżej ekspertami.

Wszystkie webinary są dostępne na naszej stronie w podzakładce: Nagrania ze szkoleń, webinary.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś