Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza na 8. EUROPEJSKI KONGRES MŚP


2018-10-08 08:10

Od 17 do 19 października Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, by porozmawiać o wsparciu dla sektora MŚP.

Doświadczenia i prognozy dla firm na półmetku Perspektywy  Finansowej 2014 – 2020


Konferencja 
18 października  
10:00 - 12:30

Porozmawiamy o efektach wdrażania Perspektywy 2014–2020, a także przedstawimy fundusze unijne, po które wciąż można sięgać w skali regionu, Polski, Wspólnoty Europejskiej. Wskażemy nowe możliwości dofinansowania przedsiębiorstw dostępne w wyniku aktualizacji Programu Regionalnego, a także prognozy wsparcia unijnego dla firm w Perspektywie 2021+


UWAGA! FUNDUSZE… czyli o tym gdzie, kiedy i na jakie cele możesz pozyskać wsparcie unijne dla swojej firmy


Warsztat
19 października  
13:30 - 15:00

We współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach przedstawimy ofertę funduszy dla przedsiębiorstw dostępną w latach 2018–2020. Zaprezentujemy doświadczenia wdrażania i omówimy najważniejsze zasady aplikowania.


Będziemy też na stoisku Województwa Śląskiego na Targach Biznes Expo
Odwiedź nas i porozmawiaj z przedstawicielami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach, Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera, Głównego Punktu Informacji Europejskiej w Katowicach czy instytucji wdrażających instrumenty zwrotne w ramach RPO WSL. Na stoisku zaprezentują się również firmy, które pozyskały dofinansowanie z Programu Regionalnego.

Każdego dnia kongresowego zapraszamy do rozmów na temat unijnego wsparcia, przygotowanych w województwie terenów inwestycyjnych czy wspieranych działań eksportowych.  

Szczegóły w tym program i rejestracja znajdują się na stronie Europejskiego Kongresu MŚP.

2

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś