Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Ruszył nowy serwis RPO WSL 2014-2020


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2015-04-16 08:23

Chcąc sprostać wyzwaniom, jakie wiążą się z realizacją przyszłych projektów dofinansowanych ze środków unijnych w latach 2014-2020, Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przygotował nową odsłonę serwisu internetowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Nowa strona jest dostępna pod adresem rpo.slaskie.pl. Portal zyskał odświeżoną, atrakcyjniejszą dla użytkowników szatę graficzną, ale co najważniejsze – jest bardziej intuicyjny w obsłudze. Mamy nadzieję, że architektura informacji nowego serwisu ułatwi Internautom nawigację, a przede wszystkim umożliwi szybkie dotarcie do wybranych informacji związanych z Funduszami Europejskimi. Pomóc w tym mają duże ikony oraz wyraźna czcionka, która pozwoli szybko i wygodnie zapoznawać się z aktualnymi treściami.

Tworząc nową odsłonę naszej strony, przykładaliśmy szczególną uwagę do tego, aby każdy Internauta miał pełny dostęp do zamieszczanych materiałów i funkcjonalności, a serwis był dostępny niezależnie od urządzenia, którym posługuje się Internauta. Serwis jest przystosowany także do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

Jednocześnie informujemy, że treści dotyczące perspektywy na lata 2007-2013 dostępne są pod adresem: rpo2007-2013.slaskie.pl

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś