Przejdź do treści głównej

Rusza rejestracja do Dni Otwartych Funduszy Europejskich!


2018-04-03 14:15

 DOFE 
Rusza rejestracja do Dni Otwartych Funduszy Europejskich!

Serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie 11-13 maja 2018 r.

Jest to ogólnopolska akcja, która promuje projekty finansowane z Funduszy Europejskich.

Można się zgłaszać do 30 kwietnia br.

O akcji
Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.
Akcja jest elementem kampanii Europe in My Region, która pokazuje, jak wiele projektów w całej Unii Europejskiej zrealizowano dzięki Funduszom Europejskim. Najlepsze projekty opublikujemy na mapie wydarzeń Komisji Europejskiej.

DOFE corocznie skupia prawie 1000 wydarzeń, które łącznie odwiedza około 200 tysięcy uczestników. Akcja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono jej skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.

Dlaczego warto dołączyć?
Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu, a także otrzymają pakiet darmowych materiałów promocyjnych.
Do udziału w wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w telewizji, Internecie (szczególnie w mediach społecznościowych) i radiu.
Najciekawsze wydarzenia i atrakcyjne projekty zostaną przedstawione w reportażach na antenie stacji radiowych i telewizyjnych o zasięgu ogólnopolskim.

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia do akcji oraz aktualne informacje znajdą Państwo na stronie https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas

Warunkiem uczestnictwa jest udostępnienie odwiedzającym efektów swoich projektów w postaci specjalnej, korzystnej oferty np. darmowe wejście, zniżka. Odwiedzający jako szczególnie atrakcyjne wskazują możliwość zobaczenia zaplecza miejsc, do których na co dzień nie można wejść.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś