Przejdź do treści głównej

Rejestracja na DOFE 2021 przedłużona do początku września!


2021-08-25 13:47

Do 3 września można zgłaszać projekty do udziału w tegorocznej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zapisz się już dziś i pochwal się swoim projektem.

Atrakcje on-line i na żywo

VIII edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) odbędzie się w terminie 17-19 września br. Tym razem wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej – częściowo na żywo, a częściowo w internecie. Decyzję o otwarciu projektów pozostawiamy Wam – pamiętajcie jednak, by w swoich planach uwzględnić aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju!

Zgłoś swój projekt

Do tegorocznej edycji DOFE można zgłaszać zarówno wydarzenia odbywające się na żywo w miejscu zrealizowanego projektu, jak i on-line.

Jeżeli sytuacja w kraju na to pozwoli, będziecie mogli:

  • udostępnić projekty zwiedzającym ze zniżką lub za darmo
  • albo zorganizować specjalne wydarzenie z okazji Dni Otwartych.

Chcesz dołączyć do DOFE 2021 w formie stacjonarnej? Wypełnij formularz zgłoszeniowy wydarzenia!
Na Twoje zgłoszenie czekamy do 3 września!

Aby przedstawić swój projekt światu, możecie również skorzystać ze strony dniotwarte.eu, gdzie będziemy publikować przygotowane przez Was materiały wideo:

  • wirtualne spacery,
  • warsztaty,
  • szkolenia,
  • webinaria
  • lub inne materiały audiowizualne, który prezentują efekty Waszych projektów!

Chcesz nam przesłać materiał wideo na temat swojego projektu?
Wypełnij formularz udziału on-line
!

Dla beneficjentów, którzy zechcą otworzyć swoje projekty na DOFE oferujemy wsparcie. Główną korzyścią z udziału w DOFE będzie nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja Waszych projektów, ale również możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji.

Kontakt

Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

W przypadku pytań lub wątpliwości odnośnie DOFE, prosimy o kontakt z koordynatorem akcji - którym jest Michał Banek; numer telefonu 32 77 99 186 lub na adres: dniotwarte@slaskie.pl

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś