Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Serdecznie zapraszamy do udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2015-04-03 10:15

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”, która odbędzie się w terminie od 7 do 10 maja 2015 r.

Koordynatorem akcji jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Instytucją Zarządzającą Regionalny Programem Operacyjnym Województwa Śląskiego przy zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce, a przede wszystkim Państwa, realizujących projekty. Bez Państwa taka akcja nie byłaby możliwa.

I edycja Dni Otwartych, która odbyła się w okresie od 1 do 11 maja 2014 r. cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Do udziału w akcji zgłosiło się 970 beneficjentów, którzy przygotowali ponad 1300 atrakcji dla uczestników odwiedzających projekty. W naszym regionie do akcji "Dni Otwarte Funduszy Europejskich" przystąpiło ponad 100 beneficjentów (w tym 66 beneficjentów, którzy pozyskali środki zarówno ze Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006, jak i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013!).

Aby wziąć udział w II edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 7 do 10 maja 2015 r.

Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają jakość życia nas wszystkich. Ważne jest zatem, aby Państwo - jako beneficjenci Funduszy Europejskich – pokazali te osiągnięcia. Dzięki udziałowi w Dniach Otwartych uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

Po stronie instytucji koordynującej akcję leżeć będzie przeprowadzenie promocji w ogólnopolskich mediach. W spocie dedykowanym akcji będziemy zapraszać mieszkańców Polski do udziału w Dniach Otwartych i do odwiedzenia strony internetowej, na której będzie można znaleźć niezbędne informacje o akcji i jej uczestnikach. Jako Instytucja Zarządzająca RPO w Województwie Śląskim dodatkowo zapewnimy Państwu promocję projektów w prasie regionalnej oraz radiu.

Ponadto, na stronie internetowej znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta, czyli Państwa (tzw. program „Dnia Otwartego”), godzinami otwarcia i mapką dojazdu. Akcja będzie posiadała również spójną identyfikację wizualną: logo oraz gotowe szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych (np. bannery internetowe, ulotki, plakaty, itp.).

W przypadku zainteresowania udziałem w akcji, a także jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności w realizacji wydarzenia, prosimy o kontakt: dniotwarte@slaskie.pl

Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji.

Tych z Państwa, którzy zechcą zaprezentować kilka swoich projektów, prosimy o rozważenie ich połączenia i organizacji jednego wspólnego wydarzenia w ramach akcji Dni Otwartych prezentującego wszystkie dofinansowane projekty.

ZGŁASZANIE ATRAKCJI NA DNI OTWARTE ZOSTAŁO PRZEDŁUŻONE DO 17 KWIETNIA

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś