Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Poradnik Fundusze dla biznesu 1/2017


2017-05-11 12:39

Publikujemy pierwszy w tym roku numer poradnika „Funduszy dla Biznesu” — publikacji, która stała się kolejnym narzędziem współpracy Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości z przedsiębiorcami, Instytucjami Otoczenia Biznesu i ekspertami różnych dziedzin.

Od pierwszego wydania staramy się tak dobierać tematy artykułów, by dotykały bieżących spraw, jakimi zajmuje się nasza instytucja, żyje region a przede wszystkim, by wspierały naszych beneficjentów. Charakter poradnika zostanie utrzymamy także w tym roku. Najwięcej miejsca  poświęcimy bieżącym konkursom, poruszymy trudniejsze zagadnienia dotyczące realizacji projektów oraz przedstawimy dobre praktyki zaobserwowane w trakcie realizacji projektów wybranych do dofinansowania w nowej perspektywie 2014-2020.

W prezentowanym numerze omawiamy zasady kolejnego już naboru w ramach działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach. Warto również zapoznać się z komentarzem dotyczącym wypełniania wniosków o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych. Szczególnej uwadze polecamy Strefę beneficjenta, gdzie poruszamy ważny temat inwestycji początkowej. Dla tych, którzy dopiero zapoznają się z możliwościami dofinansowania ze środków unijnych, pokazujemy jak wyglądają etapy projektu — od wypełnienia wniosku aplikacyjnego do rozliczenia projektu.

Zapoznaj sie z publikacją zamieszczoną poniżej jak również w dziale: Poradniki na stronie internetowej.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś