Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Ponad 300 prac w konkursie "JA i EUropa"!


2021-07-05 07:37

30 czerwca upłynął termin nadsyłania zgłoszeń w konkursie plastycznym "JA i EUropa". Uczniowie i przedszkolaki z województwa śląskiego nadesłali nam ponad 300 prac konkursowych!

JA i EUropa

To wyjątkowy konkurs plastyczny pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego, który został ogłoszony z okazji Dnia Europy. Do zabawy zostali zaproszeni najmłodsi mieszkańcy województwa dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie szkół podstawowych w klasach I-III.

Tematem konkursu był wpływ Unii Europejskiej na najbliższe otoczenie uczestników. Interpretacja tematu oraz technika wykonania pracy dowolne i zależne wyłącznie od wyobraźni autora.

Mali artyści

Odzew ze strony szkół i przedszkoli przerósł nasze wszelkie oczekiwania i założenia. W ciągu niespełna 2 miesięcy od ogłoszenia konkursu otrzymaliśmy ponad 300 prac plastycznych, które zaskoczyły nas zarówno Waszą pomysłowością, jak i techniką oraz jakością ich wykonania.

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostaną wyeksponowane na specjalnej wystawie, natomiast autorzy najbardziej oryginalnych i najlepiej oddających tematykę konkursową obrazów zostaną wyróżnieni nagrodami rzeczowymi!

Wyniki poznamy już we wrześniu!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś