Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Polskie projekty docenione w europejskim konkursie


2017-09-11 08:34

RegioStars to nagrody dla dobrych praktyk w europejskich regionach. Przyznawane są projektom szczególnie innowacyjnym i oryginalnym w pięciu kategoriach. W tym roku w gronie 24 finalistów z 20 państw europejskich znalazło się aż 3 kandydatów z Polski.

"PFK - Podmiotowe Finansowanie Kształcenia" - to system wsparcia szkoleń zawodowych dla pracowników mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w Małopolsce - kandydat w kategorii Education and Training (Edukacja i szkolenia).

"Małopolska Karta Aglomeracyjna - system zarządzania transportem zbiorowym w Województwie Małopolskim" - jest projektem gwarantującym mieszkańcom regionu łatwy i nowoczesny dostęp do zintegrowanego systemu komunikacji miejskiej i regionalnej - startuje w kategorii CityStars: Cities in Digital Transition (Miasta w procesie cyfryzacji).

"Wdrożenie Platformy Zintegrowanych Usług Publicznych oraz Elektronicznych Płatności Olsztyna" - to projekt stanowiący kolejny etap na drodze intensyfikacji działań mających na celu wdrażanie i upowszechnianie nowych jakościowo usług publicznych oraz wykorzystanie ich w usprawnianiu procesów administracyjnych w Olsztynie - kandydat w kategorii CityStars: Cities in Digital Transition (Miasta w procesie cyfryzacji).

Zachęcamy do głosowania. Projekt, który uzyska największą liczbę głosów, otrzyma wyróżnienie w postaci "Public Choice Award" (nagroda publiczności). Głosy oddawać można do 9 października br. na stronie RegioStars. Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagród nastąpi 10 października 2017 r. na gali RegioStars Awards 2017 w Brukseli.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś