Przejdź do treści głównej

Nabór w PSF – dostarczanie dokumentów do operatorów


2019-05-21 13:53

20 maja br. wystąpił problem w przesyłaniu komunikatów na platformie e-Usług Publicznych SEKAP. W konsekwencji użytkownicy składający dokumenty elektroniczne do Wojewódzkiego Urzędu Pracy (WUP) w Katowicach otrzymali zwrotnie cztery Urzędowe Poświadczenia Przedłożenia (UPP).

Z uwagi na powyższe okoliczności, przedsiębiorcy aplikujący o dofinansowanie w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania usług rozwojowych w województwie śląskim (PSF), przy składaniu dokumentów zgłoszeniowych, powinni przedstawić operatorowi wszystkie 4 UPP.

Aktualnie operator jest w trakcie tworzenia listy fiszek wniosków, które mieszczą się w alokacji zgodnie z kolejnością ich wpływu. Na liście wskazany będzie Punkt Obsługi Przedsiębiorcy (POP), do którego należy złożyć dokumenty zgłoszeniowe w wersji papierowej. Kryterium wskazania danego POP będzie lokalizacja przedsiębiorcy oraz alokacja danego POP w tym naborze.


Dokumenty zgłoszeniowe muszą zostać dostarczone do operatora danego POP w ciągu dwóch dni, od momentu opublikowania listy fiszek wniosków.

Złożenie dokumentów w wersji papierowej nie będzie miało wpływu na dochowanie terminu rozpoczęcia usługi rozwojowej (dot. zapisu Regulaminu § 2 ust. 8).*

Aktualnie platforma PeUP SEKAP działa już prawidłowo - informacja od podmiotu odpowiedzialnego - ŚCSI.

*Źródło informacji: https://www.operatorpsf.pl/

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś