Przejdź do treści głównej

LSI bez tajemnic – nowy film instruktażowy


2018-09-11 11:04

Prosto o LSI

Kontynujemy naszą serię krótkich filmów instruktażowych, dzięki którym poznajecie tajniki pracy w Lokalnym Systemie Informatycznym 2014. W naszych filmach m.in. przedstawiamy najczęściej popełniane błędy i radzimy, jak ich uniakać. Wierzymy, że będzie to dla Was niezrównane źródło wiedzy nt. pracy w LSI 2014. Już dziś możecie dowiedzieć się, jak działa funkcja importu/eksportu wniosku o płatność w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Seria dla Was

Serdecznie zapraszamy Was do współtworzenia tej serii jako pomysłodawcy tematów do kolejnych filmów.  Czekamy na sygnały, które aspekty pracy w LSI  sprawiają Wam problemy. Propozycje tematów możecie przesyłać na adres: rpo@slaskie.pl. Postaramy się rozwiać wasze wątpliwości w kolejnych filmach, które będą publikowane w dziale: Filmy i audycje.

Zapraszamy Was również do śledzenia naszego konta Razem zmieniamy Śląskie w serwisie YouTube, gdzie można obejrzeć wszystkie filmy instruktażowe (playlista: Lokalny System Informatyczny) i przekonać się, że nie takie LSI straszne, jak je malują.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś