Przejdź do treści głównej

LSI bez tajemnic – nowa seria filmów instruktażowych z pracy w Lokalnym Systemie Informatycznym


2018-08-07 11:43

Prosto o LSI

Regularnie organizujemy dla Was spotkania i warsztaty przybliżające specyfikę pracy w Lokalnym Systemie Informatycznym, a teraz postanowiliśmy przekazać najważniejsze informacje również w formie elektronicznej.

Seria filmików instruktażowych przedstawia najczęściej popełniane błędy i radzi, jak ich uniknąć. Mogą one być niezrównanym źródłem wiedzy – szczególnie dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w naszych szkoleniach. Dla pozostałych na pewno będą przydatną powtórką.

Rozwiewamy wasze wątpliwości

Już teraz publikujemy 4 pierwsze odcinki, które odpowiadają na kluczowe pytania:

  1. Jak uzupełnić dane pracowników zaangażowanych w projekt?
  2. Jak dodawać załączniki w LSI?
  3. Jak dodać załączniki do wniosku o dofinansowanie?
    oraz
  4. Jak dodać załączniki w module zamówień?

Seria dla Was

Serdecznie zapraszamy Was do współtworzenia tej serii jako pomysłodawcy tematów do kolejnych filmów.  Czekamy na sygnały, które aspekty pracy w LSI  sprawiają Wam problemy. Propozycje tematów możecie przesyłać na adres: rpo@slaskie.pl. Postaramy się rozwiać wasze wątpliwości w kolejnych filmach, które będą publikowane w dziale: Filmy i audycje.

Zapraszamy Was również do śledzenia naszego konta Razem zmieniamy Śląskie w serwisie YouTube, gdzie można obejrzeć wszystkie filmy instruktażowe (playlista: Lokalny System Informatyczny) i przekonać się, że nie takie LSI straszne, jak je malują.


Materiał filmowy
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś