Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

LSI2014 - 4 lata rozwoju systemu


2017-11-25 18:26

Od sierpnia 2014 nieprzerwanie trwają prace nad LSI2014 mające na celu rozwój i doskonalenie systemu. Prezentujemy jak w miarę upływu czasu rozrastał się system. System został przedstawiony jako zbór sześcioboków rozłożonych na linii czasu. Poszczególne sześcioboki odpowiadają modułom systemu. W kolorze ciemnoniebieskim oznaczono "Generator wniosków o dofinansowanie" gdyż z tym elementem najczęściej utożsamiany jest LSI2014.

Sześcioboki w jaśniejszych kolorach oznaczają zadania, które nadal są realizowane lub takie, które będą realizowane w najbliższym czasie.

Infografika: historia LSI

Tekst alternatywny

Infografika: ”LSI2014 - 4 lata rozwoju systemu”

Na grafice w układzie pionowym przedstawiono informacje na temat rozwoju Lokalnego Systemu Informatycznego 2014 na przestrzeni lat od 2014 do 2017 roku. Grafika składa się z pionowej osi czasu, na której zaznaczono kolejne lata od momentu powstania LSI do chwili obecnej. Wzdłuż osi poprowadzono mozaikę z sześciokątów, które łączą się ze sobą na wzór plastra miodu. Każdy sześciokąt odpowiada jednemu elementowi, o który system został wzbogacony w danym roku.
Na samej górze znajduje się tytuł infografiki – „4 lata rozwoju systemu”.

Moduły dodane do Lokalnego Systemu Informatycznego w 2014 roku: Moduł słowników systemowych; Profile beneficjentów; Dostęp do systemu i uprawnienia; Interfejsy: operatora, wnioskodawcy, członka KOP; Moduł administracyjny; Repozytorium dokumentów; Moduł naborów.

Moduły dodane do Lokalnego Systemu Informatycznego w 2015 roku: Moduł projektów; Rejestr zamówień w projekcie; Generator wniosków o dofinansowanie; Moduł generatora dokumentów; Komisje Oceny Projektów KOP; Procedura obsługi wniosku o dofinansowanie; Moduł historii; Moduł raportów; Moduł mailingu; Moduł zgłaszania błędów; Rejestr umów/decyzji o dofinansowanie; Rejestr protestów; Generator harmonogramów.

Moduły dodane do Lokalnego Systemu Informatycznego w 2016 roku: Generator wniosków o płatność; Moduł personelu projektu; Procedura obsługi harmonogramów; Moduł PEFS; Rejestr kontroli; Procedura obsługi wniosku o płatność.

Przy 2017 r. znalazł się jeden duży sześciokąt oznaczony napisem "Modernizacja", przy którym znalazły się dwa mniejsze: Moduł przepływów finansowych i Moduł korekt wniosków o płatność, a także 4 kolejne moduły, które są dopiero w trakcie wdrażania: Moduł próby losowej; Moduł harmonogramów form wsparcia; Moduł postępowań administracyjnych; Moduł ankiet trwałości.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś