Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

2019-02-20

Jeśli masz nie więcej niż 30 lat i interesujesz się fotografią, zrób zdjęcie na temat tego, jak Twoim zdaniem powinna wyglądać przyszłość społeczeństwa europejskiego. Na twórców najciekawszych prac czekają wyjątkowe nagrody!

#MySocialEurope

Komisja Europejska zaprasza osoby w wieku 18-30 lat do udziału w niezwykłym konkursie fotograficznym, którego celem jest uchwycenie w obiektywie takich obrazów, które w najbliższej przyszłości powinny stać się normą w społeczeństwie europejskim. Waszą inspiracją może być np. Europejski filar praw socjalnych. Swoją wizję tego, jak powinna wyglądać społeczna przyszłość Europy, możecie przesyłać Komisji do 4 marca 2019 r.

Wyślij zdjęcie

Fotografie konkursowe możecie przesyłać poprzez wypełnienie formularza.

Zdobądź wyjątkowe nagrody

Twórcy trzech najlepszych prac zostaną zaproszeni na forum Young Citizens’ Dialogue w Sybinie (Rumunia), które odbędzie się 8 maja, oraz otrzymają InterRail Pass na podróż pociągiem przez całą Europę.

Ponadto, podczas wydarzenia w Sybinie, gdzie młodzi Europejczycy i Europejki będą rozmawiać o przyszłości UE z komisarz Marianne Thyssen, zaprezentowane zostanie 15 najciekawszych zdjęć konkursowych (w tym 3 zwycięskie). Wyróżnieni twórcy otrzymają aparaty fotograficzne Fujifilm Instax Mini 90 neo classic.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj na:

stronę Komisji Europejskiej

fanpage Funduszy Europejskich


#MySocialEurope
#MySocialEurope
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś