Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Śląskie - przyspieszamy!"

Kampania promująca Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - 2017 rok

W 2017 roku ogłoszono łącznie 107 naborów z pulą 2 mld 920 mln zł na realizację projektów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Od września do grudnia promowała je szeroko zakrojona kampania mediowa. Jej hasło przewodnie "Śląskie – przyspieszamy!" stanowiło bezpośrednią kontynuację ubiegłorocznej akcji „Śląskie – ruszamy!”.

Funkcję ambasadora kampanii przyjął Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa, który firmował RPO jako Fundusze Europejskie rozdzielane przez samorząd regionalny na szczególne potrzeby Śląskiego.

Natomiast grafiki stworzył znakomity rysownik satyryczny Henryk Sawka. Rozpoznawalna w grupie docelowej kreska oraz poczucie humoru rysownika wpłynęły na lepszy i bardziej przychylny odbiór kampanii, zachęcając do zapoznania się z materiałami promocyjnymi i pokazując przyjazną stronę Funduszy Europejskich.

Kampania nakierowana była na informowanie i edukowanie o możliwościach, jakie stwarza RPO WSL 2014-2020, tak aby zaktywizować sięgających po wsparcie. W tym celu została stargetowana na podmioty, które mogą sięgnąć po środki z Programu w związku z ogłaszanymi naborami wniosków. Są to przede wszystkim przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe, jednostki sektora publicznego.

Link do kampani otwiera się w nowym oknie


Linki zewnętrzne
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś