Przejdź do treści głównej

od 2019-05-09 [09:00] do 2019-05-09 [15:00]
Data publikacji: 2019-04-23 13:30

Zapraszamy osoby zainteresowane wsparciem w przygotowaniu wniosku o środki na podjęcie działalności gospodarczej 9 maja do Bielska-Białej.

Jak przygotować wniosek o dotację na "Start” - szkolenie

Na szkolenie zapraszamy osoby, które zainteresowane są wsparciem w przygotowaniu wniosku o środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Organizator:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej

Termin i miejsce szkoleniu:
Kiedy: 9 maja 2019 r.
O której: 9.00 – 15.00 (rejestracja od 8.30)
Gdzie: Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367 (sala konferencyjna II piętro)

Tematyka szkolenia:

  • Możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej (środki Powiatowych Urzędów Pracy, operatorów wybieranych w ramach działań konkursowych (1.2.1 POWER, 7.3.3 RPO WSL), środki związane ze wsparciem obszarów wiejskich, pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej);
  • Omówienie dokumentacji związanej z pozyskiwaniem środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej – regulamin, karta oceny wniosków;
  • Wniosek o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej – krok po kroku – omówienie zawartości merytorycznej wniosku o dofinansowanie: przedmiot działalności, motywacja i doświadczenie zawodowe, posiadany potencjał do rozpoczęcia działalności gospodarczej, plan marketingowy (opis produktów, dostawców, odbiorców, konkurentów), plan finansowy działalności (niezbędne nakłady), analiza finansowa przychodów i kosztów prowadzonej działalności, analiza SWOT, wymagane załączniki.

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego ( formularz dostępny na stronie bcp.org.pl w zakładce Aktualności LPI) i przesłanie go na następujący adres mailowy: lpibielsko@bcp.org.pl
Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.


Kontakt:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej
tel.: 33/4960201, 33/4750135;
e-mail: lpibielsko@bcp.org.plPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś