Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

III edycja konkursu na Innowacje Społeczne


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2015-04-27 15:16

23 marca w Gdańsku Komisja Europejska zainaugurowała trzecią edycję Konkursu na Innowacje Społeczne. Celem konkursu jest poszukiwanie nowych ścieżek rozwoju dla Europy.

Komisja Europejska oczekuje zgłoszeń osób, firm i organizacji, które podejmuja się realizacji wyzwań społecznych i chcą kształtować otaczając rzeczywistość. Szczególnie mile widziane są pomysły związane z popularyzacją ekonomii społecznej, ekonomii dzielenia się oraz wprowadzaniem rozwiązań zrównoważonych społeczne i ekologicznie. Dopuszczalne są zgłoszenia zarówno już rozwijanych inicjatyw, jak i początkujących start-upów znajdujących się w fazie testowania. 

Konkurs trwa do 8 maja br. Po ocenie zgłoszeń przez jury, do trzech najwyżej ocenionych innowatorów trafią nagrody w wysokości 50 000 euro. W dwóch poprzednich edycjach wśród zwycięzców nie było Polaków, choć w naszym kraju pojawia sie coraz więcej rozwiązań i pomysłów biznesowych, których modele mogą służyć za wzór w krajach Unii Europejskiej. Dlatego gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje, tak jak i formularz rejestracyjny znajdują sie na stronie internetowej Komisji Europejskiej.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś