Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Harmonogram składania wniosków o płatność w LSI 2014 - Instrukcja dla Beneficjentów EFS


2017-09-21 11:02

Informujemy, że od 22 września 2017 roku harmonogramy składania wniosków o płatność dla projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego należy składać wyłącznie w formie elektronicznej w Lokalnym Systemie Informatycznym 2014.

Beneficjent sporządza harmonogram przy użyciu LSI 2014, następnie generuje plik .pdf, który przedkłada w wersji elektronicznej za pośrednictwem SEKAP/ePUAP.

Obowiązek składania harmonogramów elektronicznie dotyczy projektów z podpisaną umową o dofinansowanie, dla których zachodzi konieczność aktualizacji harmonogramu. Harmonogramy aktualne, które nie wymagają zmian pozostają w obecnej formie.

W przypadku projektów dla których nie podpisano jeszcze umowy o dofinansowanie w rozstrzygniętych konkursach, obowiązują zapisy zawarte w regulaminie danego konkursu. W takim przypadku sposób składania harmonogramu, jako załącznika do umowy nie ulega zmianie.

Instrukcja wypełniania harmonogramu składania wniosków o płatność znajduje się w załączniku poniżej oraz w zakładce Zapoznaj się z prawem i dokumentami.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś