Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Głosuj na polskie projekty w konkursie RegioStars 2020


2020-06-29 15:22

Regionalny gwiazdozbiór

Konkurs RegioStars 2020 wkracza w decydującą fazę. Rozpoczęły się już prace nad wyborem finalistów, którzy stanowić będą inspirację i wzór do naśladowania dla przyszłych projektodawców. Ostateczna decyzja co do tego, które projekty pojawią się w październiku na gali finałowej w Brukseli zapadnie 9 lipca. W międzyczasie możecie okazać wsparcie swoim faworytom poprzez oddanie na nich głosu na stronie konkursu.

Zagłosuj na polskie projekty

W tym roku Komisja Europejska otrzymała aż 206 zgłoszeń, spośród których ponad 30 napłynęło z Polski! Wszyscy polscy kandydaci przeszli przez etap oceny formalnej i teraz zawalczą o miano najbardziej innowacyjnych projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich.

Spośród nominowanych kandydatów Komisja Europejska wybierze maksymalnie 5 projektów z każdej kategorii, które wejdą do ścisłego finału konkursu. Równolegle odbywać się będzie internetowe głosowanie finalista, który zdobędzie najwięcej Waszych głosów otrzyma Nagrodę Publiczności.

Aby oddać głos na polskie projekty w konkursie wystarczy wejść na stronę RegioStars Awards, wybrać kategorię, odszukać projekt, na który chcemy zagłosować i kliknąć w symbol serca heart iconpo prawej stronie opisu projektu.

Można zagłosować na dowolną liczbę projektów
w każdej z kategorii konkursowych. Głosy oddane na finalistów konkursu po 9 lipca będą nadal naliczane.

Kategorie konkursowe

W tegorocznej edycji konkursu można głosować na projekty nominowane w 5 obszarach, uznawanych za kluczowe z punktu widzenia przyszłości polityki regionalnej:

Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy
(Industrial Transition for a smart Europe)
Gospodarka o obiegu zamkniętym dla zielonej Europy Gospodarka o obiegu zamkniętym dla zielonej Europy
(Circular Economy for a Green Europe)
Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy
(Skills and education for a digital Europe)
Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich
(Citizens engagement for cohesive European Cities)
Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami Temat roku 2020: Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie INTERREG
(Youth empowerment for cooperation across borders - 30 years of Interreg)

Zwycięzcy w każdej kategorii oprócz filmu promocyjnego, pucharu oraz cerytikatu REGIOSTARS 2020 otrzymają płatne partnerstwo medialne o wartości 5 000 euro.

Wszyscy finaliści zostaną również zaproszeni do Brukseli na spotkanie z Komisarzem KE i na szkolenie w lipcu br., a ich projekty zostaną opublikowane w bazie najlepszych praktyk na stronie InfoRegio.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś