Przejdź do treści głównej

Szkolenie w Bielsku-Białej dotyczące wsparcia z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujące Cię wydarzenie:
Zobacz w wybranym terminie
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujący Cię wynik:
Pokaż wyniki
od 2018-10-30 [10:00] do 2018-10-30 [15:00]
Data publikacji: 2018-10-08 09:35

Fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej 

Organizator:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku Białej.


 Szkolenie będzie bazowało m.in. na ubiegłorocznej dokumentacji Powiatowego Urzędu Pracy w Bielsku-Białej (Poddziałanie 1.1.1 Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, Działanie 7.2 Regionalny Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Termin i miejsce szkolenia:

Kiedy: 30 października 2018 r. w godzinach 10.00-15.00
Gdzie: Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367
Dla kogo: Tematyka szkolenia służy wsparciu osób w przygotowaniu wniosku o środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Tematyka szkolenia:
Zakres szkolenia obejmuje:

◦ Możliwości pozyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej (środki Powiatowych Urzędów Pracy, operatorów wybieranych w ramach działań konkursowych (1.2.1 POWER, 7.3.3 RPO WSL), środki związane ze wsparciem obszarów wiejskich, pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej);

◦ Omówienie dokumentacji związanej z pozyskiwaniem środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej – regulamin, karta oceny wniosków;

◦ Wniosek o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej – krok po kroku – omówienie zawartości merytorycznej wniosku o dofinansowanie: przedmiot działalności, motywacja i doświadczenie zawodowe, posiadany potencjał do rozpoczęcia działalności gospodarczej, plan marketingowy (opis produktów, dostawców, odbiorców, konkurentów), plan finansowy działalności (niezbędne nakłady), analiza finansowa przychodów i kosztów prowadzonej działalności, analiza SWOT, wymagane załączniki.

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na następujący adres mailowy: lpibielsko@bcp.org.pl

Aby wziąć udział w szkoleniu niezbędne jest zapoznanie się z zasadami przetwarzania przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Państwa danych osobowych i wyrażenie zgody zawartej w formularzu zgłoszeniowym poprzez podpis w wyznaczonym miejscu.

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.

Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny

Kontakt:

tel. 33 49-60-201 e-mail: lpibielsko@bcp.org.plPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś