Przejdź do treści głównej

Ewaluacja ex-ante zastosowania instrumentów finansowych w programie FE SL 2021-2027 oraz podsumowanie dotychczasowego wdrażania tych instrumentów w ramach RPO WSL 2014-2020


2022-07-06 11:02

Rozpoczęliśmy kolejne badanie ewaluacyjne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Ślaskiego na lata 2014-2020.

Ewaluacja ex-ante zastosowania instrumentów finansowych w programie FE SL 2021-2027 oraz podsumowanie dotychczasowego wdrażania tych instrumentów w ramach RPO WSL 2014-2020.

Cel badania

Podsumowujemy zwrotne wsparcie udzielone w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego oraz oceniamy zaplanowane zwrotne (mieszane) wsparcie w ramach kolejnego programu realizowanego w latach 2021-2027.

Wykonawca

Konsorcjum firm: Ecorys Polska Sp z o.o oraz Główny Instytut Górnictwa.

Realizacja

Przedstawiciele Wykonawcy badania w lipcu i sierpniu br., mogą zgłaszać się z prośbą o udzielenie wywiadu telefonicznego lub udział w ankiecie internetowej do:

  • przedsiębiorców,
  • spółdzielni mieszkaniowych/wspólnot mieszkaniowych,
  • podmiotów wdrażających instrumenty finansowe,
  • pośredników finansowych,
  • innych potencjalnych oraz faktycznych odbiorców zwrotnego wsparcia oferowanego w ramach programów.

Przekazywane dane będą poufne i wykorzystane tylko do przeprowadzenia badania. Wszystkie działania realizowane będą w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych (RODO).

Termin

Zakończenie badania zaplanowaliśmy na wrzesień 2022 r.

Zachęcamy do czynnego udziału w badaniu i dziękujemy za poświęcony czas!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś