Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027

Zapraszamy na spotkanie informacyjne – EFS na zdrowie!


2018-12-11 08:40

EFS na zdrowie!

To spotkanie informacyjne, podczas którego poznasz szczegóły nowych regionalnych programów zdrowotnych:

  • Regionalnego programu rehabilitacji osób z chorobami przewlekłymi układu kostno-stawowego i mięśniowego na lata 2019-2022;
  • Regionalnego program rehabilitacji osób z zapalnymi chorobami układu kostno-stawowego i mięśniowego na lata 2019-2022.

Dowiesz się, jak możesz wdrożyć programy rehablitacyjne w swoim ośrodku zdrowia i co zrobić, by otrzymać dofinansowanie na ten cel.

Kto może wziać udział w spotkaniu?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby powiązane z sektorem zdrowia, które są zainteresowane wdrażaniem regionalnych programów rehabilitacji (m.in. lekarzy i innych przedstawicieli podmiotów świadczących usługi zdrowotne i lecznicze oraz jednostek prowadzących działalność gospodarczą w zakresie ochrony zdrowia i rehabilitacji).

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się już we wtorek, 18 grudnia, w godzinach między 9:00 a 11:30 w budynku Śląskiej Izby Lekarskiej przy ul. Grażyńskiego 49a w Katowicach.

Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny.

Jak się zapisać na spotkanie?

Ze szczegółami spotkania zapoznasz się w jego ogłoszeniu w dziale: Weź udział w szkoleniach i konferencjach. Tam też znajdziesz odnośnik do formularza rejestracyjnego, którego wypełnienie jest równoznaczne ze zgłoszeniem się do udziału w spotkaniu.

Tematyka spotkania

W załączniku poniżej można znaleźć ulotkę informacyjną, która przybliża szczegóły konkursu na projekty wdrażające regionalne programy rehabilitacyjne. Podczas spotkania informacyjnego temat zostanie rozszerzony o wiedzę ekspertów, którzy współtworzyli programy oraz pracowników wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego w dziedzinie założeń konkursu.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś