Przejdź do treści głównej

Dołącz do Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021!


2021-08-09 14:44

Zapraszamy do udziału w VIII edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), które odbędą się już 17-19 września 2021 r. DOFE to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

DOFE w czasie pandemii

Ubiegłoroczna edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich, która odbyła się we wrześniu 2020 r., po raz pierwszy była zorganizowana w nowej formule – całkowicie on-line. W tym roku natomiast wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej – częściowo na żywo, a częściowo w internecie. Decyzję o otwarciu projektów pozostawiamy Wam – pamiętajcie jednak, by w swoich planach uwzględnić aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju!

Główną korzyścią z udziału w DOFE jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja Waszych projektów, ale również możliwość wzmocnienia swojego wizerunku poprzez udział w tak dużej akcji.

Atrakcje on-line i na żywo

Do tegorocznej edycji DOFE można zgłaszać zarówno wydarzenia odbywające się na żywo w miejscu zrealizowanego projektu, jak i on-line.

Jeżeli sytuacja w kraju na to pozwoli, będziecie mogli:

  • udostępnić projekty zwiedzającym ze zniżką lub za darmo
  • albo zorganizować specjalne wydarzenie z okazji Dni Otwartych.

Mimo ograniczeń powodowanych przez zagrożenie epidemiczne, to wciąż będzie doskonała okazja do promocji Waszych projektów!

Aby przedstawić swój projekt światu, możecie również skorzystać ze strony dniotwarte.eu, gdzie będziemy publikować przygotowane przez Was materiały wideo:

  • wirtualne spacery,
  • warsztaty,
  • szkolenia,
  • webinaria
  • lub inne materiały audiowizualne, który prezentują efekty Waszych projektów!

Jeżeli chcesz dołączyć do DOFE 2021 w formie stacjonarnej – wypełnij formularz zgłoszeniowy wydarzenia!
Jeżeli chcesz nam przesłać materiał wideo na temat swojego projektu – wypełnij formularz udziału on-line!
Swoje zgłoszenia możecie wysyłać do 31 sierpnia br.

Dla beneficjentów, którzy zechcą otworzyć swoje projekty na DOFE Urząd Marszałkowski oferuje wsparcie w postaci drobnych upominków dla uczestników.

Konkursy z nagrodami

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej uruchomiło już dwa konkursy z nagrodami w ramach DOFE 2021. Konkursy na amatorskie nagrania wideo prezentujące efekty projektów europejskich są skierowane zarówno do beneficjentów Funduszy Europejskich, jak i do ogółu społeczeństwa, które widzi i korzysta z tych efektów na co dzień.

Aby wziąć udział w konkursach wystarczy nagrać krótki filmik, wejść na stronę dniotwarte.eu, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać swój materiał. Na laureatów konkursów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Szczegóły konkursów:

Wybierz się na spacer po okolicy. Koniecznie weź ze sobą telefon lub kamerę. Poszukaj miejsc, które otrzymały unijne dofinansowanie. Nagraj krótki film i pokaż nam, jak Fundusze Europejskie zmieniły Twoją okolicę w ramach konkursu "Bliżej niż myślisz"!

Założyłeś własną działalność dzięki wsparciu Funduszy Europejskich? Twój innowacyjny pomysł podbija rynek? A może Twoja firma, fundacja, stowarzyszenie lub szkoła dynamicznie się rozwija? Pochwal się swoim sukcesem i zgarnij nagrody w konkursie dla beneficjentów "Pokaż swój projekt"!

Kontakt

Dni Otwarte Funduszy Europejskich organizuje Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

W przypadku pytań lub wątpliwości odnośnie DOFE, prosimy o kontakt na adres: dniotwarte@slaskie.pl lub pod numerem telefonu: 32 77 99 186.


Materiał filmowy

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś