Przejdź do treści głównej
PRZEJDŹ NA NOWĄ STRONĘ
FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ŚLĄSKIEGO
2021-2027


Od 12 do 15 maja br. w całej Polsce zapraszamy do poznania unijnych projektów. To okazja do zaprezentowania efektów, jakie wnoszą oraz promocji ich autorów i przedsiębiorczego myślenia.

Zachęcamy każdego, kto ma na swoim koncie realizację jakiegokolwiek projektu finansowanego z unijnych funduszy (zarówno dzięki dotacji, jak i instrumentom zwrotnym), aby WŁĄCZYŁ SIĘ do akcji.

Wystarczy tylko:
- zgłosić chęć udziału w akcji za pośrednictwem strony www.dniotwarte.eu - od 5 do 22 kwietnia br.;
- zaproponować atrakcyjną formułę prezentacji projektu (w poprzednich edycjach to były np. darmowe wejściówki, oprowadzenie po obiekcie, zaprezentowanie urządzeń lub rozwiązań, które nie są dostępne na co dzień, specjalne menu, warsztaty taneczne czy teatralne
Nagrodą dla tych, którzy dokonają rejestracji do 15 kwietnia br. i zaproponują formułę prezentacji projektu, która zostanie uznana za najciekawszą w plebiscycie internetowym, weźmie udział w felietonie lub relacji „na żywo” emitowanej w telewizji ogólnopolskiej.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2016 to już trzecia edycja ogólnopolskiej akcji, której organizatorem jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z regionami.
Przedsięwzięcie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzedniej edycji swoje podwoje otworzyło ponad 1000 projektów, które odwiedziło łącznie ponad 200 tysięcy osób. Każdy, kto zrealizował unijny projekt, może znaleźć się w tym gronie.

Uczestnikom akcji oferujemy:

  • publikację opisu atrakcji na stronie akcji: www.dniotwarte.eu, która będzie promowana zarówno w ogólnopolskiej, jak i regionalnej kampanii medialnej,
  • prawo do posługiwania się linią graficzną akcji wraz z gotowymi szablonami materiałów promocyjnych,
  • pakiety materiałów promocyjnych przygotowane przez Ministerstwo Rozwoju.

Śląskie zmienia się dzięki unijnemu wsparciu, a Państwa udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich będzie potwierdzeniem, że Razem zmieniamy Śląskie!

Kontakt
Ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego osobą do kontaktu w sprawach DOFE jest:
Łukasz Spiołek,
tel. 32 77 99 183,
e-mail: dniotwarte@slaskie.pl

Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
  • Escape: zamyka galerie.
  • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
  • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
  • Prawa strzałka: następny slaid.

Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś